Workshopy

Odbor vnějších vztahů UK pořádá praktické workshopy, které jsou určeny akademické obci UK (především osobám činným v oblasti PR a komunikace) a které chápeme jako servis pro fakulty a součásti, aby naše společná prezentace výsledků Univerzity Karlovy byla širší, cílenější a úspěšnější a přispívala k dobrému jménu UK a jejich pracovnic a pracovníků.


V minulosti se konal mj. workshop, který  komplexně seznámil  účastníky s problematikou krizové komunikace (manažer krizové komunikace AV ČR Ing. Jan Martinek), dále interní workshop k tolik potřebnému tématu komunikace vědy na UK (vědecká redaktorka z oddělení médií OVV UK Pavla Hubálková, Ph.D.) a byla navázána užší spolupráce v podpoře v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání a především jejich medializace s ČT24. Na setkání sdělil konkrétní možnosti a praktické informace, jak této spolupráci pomoci,  přímo šéfredaktor Redakce vědy a výzkumu ČT24 Ing. Bc. Daniel Stach.


Další školení, které bylo připravené na míru potřebám Univerzity Karlovy, se týkalo Google Analytics, nástroje který umožňuje vlastníkům webových stránek získávat statistická data o uživatelích svého webu.


V případě zájmu o workshop pro akademickou veřejnost UK a zaměstnance v oblasti PR z UK kontaktujte vedoucího OVV RUK .
Poslední změna: 25. březen 2024 15:20 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám