Reprezentační vizuální styl (pečeť)


Reprezentační vizuální styl UK je určen zejména pro formální komunikaci instituce. Pokud řešíte komunikaci propagačního charakteru (např. pro popularizační akce a aktivity, propagační předměty, tiskoviny apod.), doporučujeme využití Propagačního vizuálního stylu.


Reprezentační logo Univerzity Karlovy tvoří společné užití znaku a logotypu. Znak a logo Univerzity Karlovy jsou zapsány v rejstříku ochranných známek jako ochranná známka univerzity. Než se rozhodnete znak a logo Univerzity Karlovy aplikovat, přečtěte si pozorně Opatření rektora č. 31/2016.


Ke stažení nabízíme nejen základní a nejpoužívanější podoby znaku a loga UK, ale i slavnostní variantu. Pokud máte zájem použít znak nebo logo UK v rámci záštit akcí nebo v rámci komunikace s jednotlivými fakultami, konzultujte, prosím, vždy použití s Oddělením komunikace OVV RUK. Pro posílení jednotné komunikace UK směrem k uchazečům, absolventům, studentům a široké veřejnosti, či v rámci tzv. třetí role univerzity, je vhodné využití šablon Propagačního vizuálního stylu, jehož užití se řídí Opatřením rektora č. 45/2023.Poslední změna: 3. listopad 2023 10:31 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám