OVV RUK: Komunikace, marketing, média

Bez kvalitní komunikace se v 21. století nikdo neobejde – ani špičková věda a výuka, jež jsou dlouhodobě rozvíjeny na Univerzitě Karlově. Odbor vnějších vztahů rektorátu Univerzity Karlovy (OVV RUK) proto zajišťuje vztahy nejstarší a největší české univerzity s širokou i odbornou veřejností, a to v rámci tří logicky rozčleněných součástí: oddělení komunikace, oddělení marketingu a oddělení médií. Ta zajišťují celouniverzitní tiskové zprávy, celouniverzitní tiskové konference a komunikační servis médiím, dále propagační a PR akce směrem k uchazečům a veřejnosti i vlastní univerzitní zpravodajství, focení či magazíny.


Všechna tři nově reorganizovaná oddělení, pod vedením prorektora UK pro vnější vztahy, nabízejí své know-how samozřejmě nejen médiím a široké veřejnosti, ale také akademické obci, fakultám a součástem. I proto zaměstnanci pečují o monitoring zpráv týkajících se UK, o sociální sítě v češtině i angličtině, licence vybraných databází (např. monitoring nebo fotobanka Shutterstock) či vlastní Fotobanku UK s více než 2 500 sadami původních fotek, ale členové odboru připravují rovněž workshopy nebo odborné semináře.


Cílem nás všech je budovat kvalitní, atraktivní a reálný obraz přední vědecko-vzdělávací instituce, Univerzity Karlovy.Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám